سیلندر کتابی
جک هیدرولیک استوانه ای
جک کتابی

جک کتابی هیدرولیک (سیلندر کتابی هیدرولیک)

 جک های کتابی دسته ای از جک ها به حساب می آیند که به مانند تمام جک ها برای بالابردن یک وزن یا جسم مورد استفاده قرار می گیرند.
نحوه عملکرد این جک ها براساس پمپاژ روغن به داخل سیلندری است که وزنه یا جسم بر روی آن قرار گرفته است، تا در نتیجه افزایش حجم روغن در داخل سیلندر فشار لازم برای بالارفتن پیستون داخل سیلندر تامین شود و عمل بالابردن جسم یا وزنه صورت بگیرد.
برای آنکه روغن بتواند وارد سیلندر شود در بدنه این محصولات یک یا دو ورودی روغن تعبیه می شود.
اگر جک های کتابی هیدرولیک دارای یک ورودی روغن باشند یک طرفه هستند و اگر دارای دو ورودی روغن باشند دوطرفه به حساب می آیند. 

مدل هایی که تنها در جهت بالا حرکت می کنند تنها یک ورودی روغن برای اتصال به پمپ هیدرولیک دارند اما مدل هایی  که هم در جهت بالا و هم در جهت پایین حرکت می کنند، در روی بدنه آنها  دو ورودی روغن تعبیه شده است.

 

موارد استفاده از سیلندر های کتابی هیدرولیک کجاست؟

از این جک ها بیشتر در پالایشگاهها،نیروگاه ها، پتروشیمی ها ، ماشین‌آلات سنگین ، ماشینهای کمپرسور ، جرثقیلها ، حفاریهای زیر زمینی ، برج سازی و معماری ، وسایل نقلیه و … استفاده می‌شود. 

 

خرید جک کتابی هیدرولیک

شرکت اطلس بنیان نماینده رسمی فروش جک های کتابی هیدرولیک کاچار ابزار است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید انواع جک ها  با کارشناسان ما  در اطلس بنیان تماس بگیرید .  
همچنین در پایین محصولات زیر مجموعه جک های کتابی هیدرولیک ما را مشاهده می فرمایید که برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از آنها می توانید بر روی عکس آن کلیک کرده و کاتالوگ و مشخصات مربوط به محصول در صفحه آن مشاهده بفرمایید.

زیر مجموعه ها و دستگاه های مرتبط با پخ زنی لوله

جک کتابی با برگشت فنر KRSM

جک کتابی با سیلندر آلومینیومی

جک استوانه ای با حلقه ایمنی